סטודיו לעסקים לפי שעה


סטודיו ״אין האוס״ לעסקים יכול להיות עסק יקר שלא נדבר על הדאגה לגיוס עובדים, למעצב שלא הגיע, לזה שמאחר, לזה שהתפטר, לרישיונות, מחשבים, פונטים ועוד הוצאות של עלות מעביד - פנסיות, ביטוחים וקופות גמל  - כל אלה יכולים להגיע לסכומים אדירים מדי חודש. 
הבעיה המרכזית היא שלא מדובר רק בהוצאה אסטרונומית, אלא שבסופו של דבר העסק שלך ואתה עדיין צריכים להתפשר על מעצב שלא חי את השוק הקיים, שמכיר לקוח אחד בלבד, בתחילת דרכו, שלא תמיד יודע להגיע לתוצאה הרצויה ולא מוכשר לעבודה על כל המערכות הקיימות בשוק. הוא בוודאי ובוודאי לא יוכל להציע לך פתרונות משלימים כמו קריינות, איור, צילום, קופירייטינג וכד׳.


בשביל זה בדיוק אנחנו כאן!
בכתום סטודיו תוכלו לרכוש עבור העסק שלכם חבילת שעות חודשית שמתאימה לכם ב-ד-י-ו-ק, לא מבזבזת לכם משאבים, לא מתפשרת על איכות העבודה או המעצבים, לא על לוחות הזמנים - ההשקעה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם.

לא רק עיצוב
בכתום סטודיו אתם יכולים להשתמש בבנק השעות שלכם לרכישה של כל השירותים הנלווים שתצטרכו - צילום, קריינות, תכנות, קופירייטינג, כתיבה שיווקית ועוד. גם במקרה הזה הכל כולל הכל ינוהל תחת צוות הסטודיו שידאג לסגור את כל הפרטים הקטנים שגורמים לכם לכאב ראש גדול!חבילת השעות מתומחרת באופן חודשי, כאשר ניתן להזמין חבילות של בין 50-350 שעות בחודש.
לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים בטופס מטה;